Blahodárné účinky Aquahealingu

Aqua Healing umožňuje hlubokou relaxaci a následné mohutné uvolnění při Shiatsu masáži. Vytváří se tak komplexní fyzická i psychická pohoda, při níž vzniká mnoho blahodárných léčebných účinků pro vaše tělo i mysl.

Esence prožitků z relaxace

Dosažení souladu s celkem, díky relaxační a terapeutické metodě Aqua Healingu, umožňuje nastolit váš vnitřní klid a rytmus. Vaše mysl se tak otevře novému vnímání a poznání – vaše myšlenky se uvolní natolik, až se – často překvapivě – setkáte s vaším vnitřním Já.

Pocity nízké gravitace ve velmi teplé vodě

Průběh léčení Aqua Healing probíhá kombinací účinků vody teplé 34 °C a nepatrné gravitace ve vodě. Dochází tak ke zklidnění těla i mysli, zvolna přecházejícího do stavu pohody a bezpečí. V tomto stavu skrze vaše tělo proplují vlny uvolnění a relaxace.

Ceremoniál Zrození ve vodě

Zázrak Zrození Návrat domů do jádra sebe Znovu zažít to kým jsme v sobě

Každý konec je začátek, každý konec je nový zrod.  I ty se zroď znovu a nově - pro sebe, pro své sny, pro lepší život pro to kdo jsi.

Prožil jsi trápení, prožil jsi smutek, máš za sebou životní etapu, kterou bys rád uzavřel? Jsi člověk a ten má v sobě díky prožitým zkušenostem i příběhy bolesti, aby se stal lepším ve svém moudrosti, ve své vnitřní síle a pochopil svůj příběh v sobě

Trápí tě tvoje životní cesty, kapitoly, prožitky? Máš možnost začít nově.

 

aqua-ahealing-terapie-ve-vode-logo-flow-209px_

Prožij společně s námi toto hluboké léčení sebe i tvého těla v ceremoniálu Zrození ve vodě. Pojď se znovu narodit a psát Nový příběh sebe.

Ve vodě Můžeme kdykoliv začít znovu  Každý konec je začátek

Přehrát video

Video
z léčebné terapie Aqua Healing

aqua-ahealing-terapie-ve-vode-logo-flow-209px_

Naše tělo je z 50 až 60% tvořeno vodou. Díky vodě můžeme obnovit a ozdravit i buňky našeho těla.

Ceremoniál probíhá v teplé vodě za vedení zkušených průvodců a má dvě fáze. Meditační fázi vedoucí ke sklidnění a terapeutickou fázi zrození ve vodě.

Ráda pomáhám lidem se posouvat

Hlasy mých klientů

„Nechat se unášet na vlnách a splynout s vodou, nemyslet vůbec na nic a užívat si přítomného okamžiku.“ To je aquahealing s Marcelkou. Ani v těhotenství jsem se o tento zážitek nenechala připravit a ona úplně respektovala moje potřeby a přání.
Štěpánka
Aqua Healing naprosto úžasný příjemný zážitek! Člověk zažívá neuvěřitelné pocity uvolnění a zklidnění, kdy se cítí jako ve stavu bez tíže. Přestávám “myslet“, a začínám si více uvědomovat a i poznávat sám sebe. Marcela je skvělý terapeut. Doporučuji!🐬😇

Aqua Healing Esence prožitků a relaxace

Zažijte léčivou schopnost technik Aqua Healingu

Kontakt na objednání Zrození ve vodě

Marcela Aqua Šiňorová
mobil +420 603 830 332

marci.sinorova(zavináč)gmail.com

Terapie Zrození ve vodě probíhají ve Středočeském kraji v bazénech Wellness Hotel Valnovka v Kamenici u Prahy.

Bazén Valnovka

Wellness Hotel Valnovka Kamenice u Prahy

Termíny:
20. října a 24. listopadu 2023,
12.ledna a 23. února 2024,
22. března a 19. dubna 2024.

Hodnocení Ceremoniálu zrození
5/5